Sytuacja na stoku - zobacz Szkoła narciarska Rozkład jazdy busa - zobacz

Free WIFI

Wypożyczalnia


Bezpiecznie na stoku


narta.com.pl
HEAD
Aktualności Wróć do listy aktualności

II Zawody Narciarskie o Puchar Starosty Tarnowskiego SLALOM GIGANT - LUBINKA 2013

W sobotę 9 lutego odbyły się II Zawody Narciarskie o Puchar Starosty Tarnowskiego  organizowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie i WN LUBINKA. Zainteresowanie zawodami było duże, na starcie zawodów stanęło 70 uczestników w tym 13 kobiet, w kategoriach: samorządowcy, kobiety - 18-45; powyżej 45 i mężczyźni 18-45; powyżej 45. Organizatorzy  zadbali o  sprawny przebieg imprezy, duch rywalizacji i przyjazną sportową atmosferę. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe.

Poniżej lista zawodników wg poszczególnych kategorii oraz fotorelacja z zawodów.

SAMORZĄDOWCY - KOBIETY

L.P.

NR STARTOWY

NAZWISKO IMIĘ

CZAS

1

115

GUCWA MARTA

1.09.90

 

SAMORZĄDOWCY - MĘŻCZYŹNI

L.P.

NR STARTOWY

NAZWISKO IMIĘ

CZAS

1

66

BRZYK KAZIEMIERZ

40.78

2

106

RYBA KRZYSZTOF

42.08

3

80

REMBIASZ KRZYSZTOF

42.71

4

69

DZIUBLA STANISŁAW

43.11

5

97

SOBOŃ JAROSŁAW

46.69

6

81

KONOPACKI KRZYSZTOF

47.34

7

71

SOSKA JERZY

49.76

8

104

BANACH MIROSŁAW

49.82

 

KOBIETY OD 18 DO 45 LAT

L.P.

NR STARTOWY

NAZWISKO IMIĘ

CZAS

1

24

MOTYKA KAROLINA

40.71

2

105

MOGILSKA KINGA

42.03

3

111

BARA JOANNA

42.08

4

130

DOLASIŃSKA AGNIESZKA

43.19

5

7

SŁOWIK MAŁGORZATA

45.14

6

124

JUREK PAULINA

45.69

7

112

ŁĄCKA ANNA

1.00.86

 

KOBIETY POWYŻEJ 45 LAT

L.P.

NR STARTOWY

NAZWISKO IMIĘ

CZAS

1

114

ZAGATA DOROTA

46.19

2

121

KORDEK RENATA

47.32

3

127

KRUPA MAŁGORZATA

50.14

4

18

CHMIELOWSKA WIESŁAWA

50.46

5

120

ŁĄTKA GRAZYNA

54.87

 

MĘŻCZYŹZNI OD 18 DO 45 LAT

L.P.

NR STARTOWY

NAZWISKO IMIĘ

CZAS

1

64

BRZYK PRZEMYSŁAW

37.37

2

51

SZUBERT PAWEŁ

38.09

3

61

KAPUSTKA DARIUSZ

38.16

4

56

JUREK MIROSŁAW

38.58

5

62

MĘKAL MAREK

38.68

6

67

GDOWSKI TOMASZ

38.84

7

50

FRANCZAK ANDRZEJ

39.27

8

90

OBŁĄKA MATEUSZ

39.31

9

79

KRASOWSKI DOMINIK

39.54

10

91

MLECZKO BARTŁOMIEJ

39.67

11

92

MLECZKO RADOSŁAW

39.81

12

89

OLCHAWA PAWEŁ

40.48

13

63

SKUBISZ PAWEŁ

40.72

14

68

KARCZEWSKI PAWEŁ

40.85

15

99

STOLARSKI GRZEGORZ

41.13

16

102

DZIUBLA MARCIN

41.28

17

96

DACIUK DOBIESŁAW

41.43

18

57

CHODAŃ MICHAŁ

41.43

19

78

MOGILSKI GRZEGORZ

41.45

20

87

FILIPOWICZ ADRIAN

41.49

21

88

FILIPOWICZ DAMIAN

41.75

22

103

SUROWIAK TOMASZ

41.81

23

83

JAROS MICHAŁ

41.95

24

73

LENART MAREK

42.47

25

70

GDOWSKI DARIUSZ

42.85

26

74

KOTARBA KAMIL

43.25

27

84

SZYDEK JAKUB

43.26

28

98

KUDROŃ MARCIN

44.56

29

72

KOŁODZIEJ TOMASZ

45.08

30

55

KRÓL ANDRZEJ

45.13

31

85

NATOŃSKI RAFAŁ

45.53

32

53

SZUMLAŃSKI MARCIN

45.56

33

77

CIACIEK SŁAWOMIR

45.98

34

82

DUDZIK JACEK

46.17

35

58

IWANICKI MIŁOSZ

47.67

36

76

KUCIA TOMASZ

47.84

37

60

SOTYS MARCIN

48.65

 

MĘŻCZYŹNI POWYŻEJ 45 LAT

L.P.

NR STARTOWY

NAZWISKO IMIĘ

CZAS

1

65

ROPEK STANISŁAW

38.41

2

49

CIERNIAK TOMASZ

38.87

3

93

GMEREK JACEK

43.44

4

54

SŁAWIŃSKI JANUSZ

44.82

5

94

KLICH RYSZARD

48.89

6

59

WOSZCZYNA TADEUSZ

48.94

7

52

PLEBANEK KRZYSZTOF

51.00

8

86

ŻOK PIOTR

52.52

9

75

GRABARZ ZYGMINT

52.85

10

101

WYGRZYWALSKI WOJCIECH

53.50

11

107

SZWIEC JÓZEF

58.66

12

100

DAMIAN TOMASZ

1.02.90